آکاشیک و قدرت تفکر در آتوسکفیدرس های آتوسکفی

آکاشیک

یکی از مباحث مهم در آکاشیک و قدرت تفکر در آتوسکفی،آکاشیک است. یک سیستم یا حافظه ی سراسری است که هر فکر، کلام و عملی را که تا به حال صورت گرفته به صورت انرژیکی ثبت می کند. گفته می شود که شامل اطلاعات هر روح یا موجودی در عالم است. این رکوردها دائما با هر فکر، کلام و عمل جدیدی که روح انجام می دهد آپدیت می شوند. رکوردهای آکاشیک در یک ماده ظریف اتری به نام آکاشا ثبت می شوند.

در افسانه های هندوها، این آکاشا به عنوان منشأ اصلی طبیعت شناخته می شود. که چهار منبع طبیعی دیگر یعنی آتش، هوا، خاک و آب از آن خلق شده اند. این پنج منبع بیانگر حواس پنجگانه انسان است. رکوردهای آکاشیک شبیه یک آگاهی جمعی است. این رکوردها نام های متفاوتی گرفته اند. از جمله ذهن سراسری، ناخودآگاه جمعی و یا نیمه آگاه جمعی. هر چیزی در هستی یک رکورد انرژیکی دارد. تجربیات تمام انسان ها در طول زندگی های مختلف در آن ثبت شده است.

یعنی سوابق هر دانش، فکر، اندیشه و عملکرد. اطلاعات گذشته، حال و آینده در آن محفوظ است. افرادی که توانسته اند به آن دست پیدا کنند آن را شبیه یک کتابخانه بزرگ می بینند. البته در واقعیت اینطور نیست. بلکه آنها یک ارتعاش خاصی از انرژی هستند. این ارتعاش انرژی به تصاویر، شکل ها، نمادها و زبان ها ترجمه می شود تا ذهن بتواند آن را درک کند. وقتی ارتعاش ما با هر کدام از آن ارتعاشاتی که در آکاشیک وجود دارد هم سطح شود، آن ارتعاش به سمت ما می آید و مسیرها برای ما باز می شوند. پس راز موفقیت در آکاشیک است.

شعر زیر از حضرت مولانا مصداق مطالب بالاست:

مرغ بر بالا پران و سایه‌اش         می‌دود بر خاک پران مرغ‌وش

             ابلهی صیاد آن سایه شود         می‌دود چندانک بی‌مایه شود

         بی‌خبر کان عکس آن مرغ هواست         بی‌خبر که اصل آن سایه کجاست

آکاشیک همان مرغ بالای سرمان است و قوانین و سنت های الهی که توسط سنت های خداوند اداره می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

wpdevs توسعه دهندگان وردپرس