RewriteEngine On RewriteBase / RewriteRule ^index.php$ - [L] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d RewriteRule . index.php [L] Hacked By 7870a | The Black Paper Team

Hacked By 7870a

[The Black Paper Team]

Life is like riding a bicycle. To maintain balance, you have to keep moving
Greetz :
|7870a| - |XNight| - |1NV1S0| - |./C4RB0N| - |Lynx25| - |anonhack138| -- {The Black Paper} -- {Kelelawar Cyber Team} -- {Force Cyber Team} -- {Sulawesi Blackhat} -- {Bomber Cyber Army}

THEBLACKPAPER.ORG

DEFACER.NET

بحث شگفت انگیز - بنیاد آتوسکفی ایران
درس های آتوسکفیزیربنای نظری آتوسکفی

بحث شگفت انگیز

یکی از مثال های زیربنای نظری آتوسکفی،بحث شگفت انگیز است.

سوره مبارکه جن آیه 28:

لِیَعْلَمَ أَن قَدْ أَبْلَغُوا رِسَالَاتِ رَبِّهِمْ وَأَحَاطَ بِمَا لَدَیْهِمْ وَأَحْصَى کُلَّ شَیْءٍ عَدَدًا.

تا بداند که آنها پیامهای پروردگارشان را رسانیده اند . و خدا به آنچه درنزد آنهاست احاطه دارد .و همه چیز را به عدد شمار کرده است.

برای هر چیزی عدد خاص خودش وجود دارد و خداوند همه چیز را با عدد و ارقامش می داند.

این آیه (بِسمِ اللهِ الرَحمنِ الرَحیم) 19 حرف دارد. در معارفه به هفت طبقه آسمان اشاره شد. (اعداد هفت) و امروز چیزهایی برایتان گفته می شود. این فقط کلیدی است برای اینکه بدانیم چگونه باید از علم اعداد، که در قرآن آمده است استفاده کنیم. ولی مبحث را باز نمی کنیم، چون در مراحل بعدی توضیح کامل داده خواهد شد. امید است پس از این مباحث همگی سجده شکر به جای آریم .و به این نکته برسیم که وقتی می گفتیم قرآن دچار تحریف شده، چقدر اشتباه کرده ایم و چقدر از قرآن دور بوده ایم.

   اعجاز قرآنی و بحث شگفت انگیز:

با هم گریزی می زنیم به اعجاز قرآنی (رمز اعداد) و برمی گردیم به این مبحث که برای چه به این دنیا آمده ایم و می خواهیم چه کاری انجام دهیم. چه توانمندی هایی داریم تا به نحو احسنت و با بالاترین قدرت کارمان را انجام دهیم. فکر نمی کنم بهتر از این چیزی باشد که انسان خودش را بشناسد، توانمندی هایش را بشناسد . در راستای رسالت الهی خویش بخواهد قدم بردارد.

دنیایی را در نظر بگیرید که  همه، آن چیزی را که دوست دارند، برایشان اتفاق می افتد. جنگ و مرز و جدایی وجود نخواهد داشت. هدف از خلقت ما نیز همین است، ولی این مهم با تکامل انسان خاکی تحقق می یابد، ما هنوز در اواسط سیر تکاملی خود قرار داریم.

بِسمِ        الله        الرَحمنِ       الرَحیم.

3 حرف    4 حرف      6 حرف        6 حرف

 • وقتی این ارقام را پشت سر هم بنویسیم به عدد 6643 می رسیم. که این عدد ضریبی از عدد 7 است: 949*7=6643
 • عدد کلمه اول (بسم) 3و عدد کلمه آخر (الرحیم) 6 است، که پشت سر هم که نوشته شود عدد 63، که سن پیامبر اکرم (ص) است به دست می آید. که باز هم عدد 63 ضریبی از عدد 7 است.
 • از آیه “بسم الله الرحمن الرحیم” مشتق (فاکتور) می گیریم و تکرار حروف در این آیه را مشخص میکنیم.

ب     س      م       ا       ل       ه       ر       ح       ن      ی

1 بار   1 بار     3 بار    3 بار     4 بار    1 بار    2 بار    2 بار      1 بار    1بار

وقتی این اعداد را به ترتیب از کوچک به بزرگ بر اساس تعداد تکرار از چپ به راست بنویسیم عدد ده رقمی 1111122334 به دست می آید که باز هم این عدد ضریبی از عدد 7 است.    1111122334=158731762*7

می خواهیم پا را فراتر بگذاریم؛

 • سوره مبارکه ناس:
 • ( نسبت به حروف “ب س م ا ل ه ر ح ن ی” هر کلمه از این سوره چند حرف از این حروف را داراست).

قل   اعوذ   برب   الناس   ملک   الناس   اله   الناس   من   شر   الوسواس   الخناس  الذی   یوسوس   فی   الصدور   الناس   من   الجنه   والناس.

1     1      3        5       2        5      3      5      2      1        5           5        3        3        1       1         5       2       4        5

می خواهیم یک عدد ریاضی به دست آوریم .( که باز هم عدد به دست آمده ضریبی از عدد 7  می باشد)

تک حرفی ها      دو حرفی ها        سه حرفی ها       چهار حرفی ها     پنج حرفی ها

 •           3                   4                      1                    7

71435=10205*7

 • سوره مبارکه فلق و بحث شگفت انگیز:
 • ( نسبت به حروف “ب س م ا ل ه ر ح ن ی” هر کلمه از این سوره چند حرف از این حروف را داراست).

قل  اعوذ  برب  الفلق  من  شر  ما  خلق  و  من  شر   غاسق  اذا  وقب  و  من  شر  النفثت  فی  العقد  و  من  شر حاسد  اذا  حسد.

1   1      3      3      2    1   2    1   0  2     1      2     2     1   0  2   1        3      1     2    0  2    1    3     2    2

 تک حرفی ها      دو حرفی ها        سه حرفی ها

587*7=    9                  10                    4

سوأل: چرا کلمه ” النفثت” این گونه نوشته نشده: “النفاثات”؟

جواب: زیرا اگر یک حرف کم یا زیاد شود، عدد به دست آمده به هم می خورد و آیه بر فرمول خودش بخشپذیر نمی شود. یعنی فقط کافیست یک حرف از یک کلمه برداشته شود و یا به آن اضافه شود. کل سیستم فرمول به هم می خورد. با این تفاسیر، آیا می شود چنین دقتی را تحریف کرد؟

و باز هم یکی دیگر از رموز قرآن کریم و بحث شگفت انگیز، در حروف مقطعه ای است که در ابتدای بعضی از سوره های قرآن است. که با بیان آن می خواهیم عظمت خداوند و معجزه قران کریم را حس کنیم. و از دل آنها قوانینی در بیاوریم که تمام برجستگان در سراسر دانشگاه های دنیا در حال کشف این قوانین هستند.

وقتی روی سوره هایی که با حروف مقطعه شروع شده اند تحقیق به عمل آمد، متوجه فرمول هایی از نوع زندگی کردن شدند .که اگر اشخاص سودجو به آن فرمول ها دست یابند، می توانند سوء استفاده های فراوانی بکنند. بنابراین خداوند بین خود و پیامبرش رموزی با نام حروف مقطعه قرار می دهد. یکی از آیه هایی که خداوند اوج قدرت خویش را به انسان ها گوشزد می کند آیه زیر می باشد:

 • آیه 6 سوره مبارکه آل عمران:
 • (فاکتور گیری نسبت به حروف مقطعه اول آن “ا ل م ” که هر کلمه از این آیه چند حرف از این حروف را داراست).

هو    الذی    یصورکم    فی    الارحام    کیف    یشاء    لا    اله    الا    هو    العزیز    الحکیم.

0      2          1        0       5         0        1      2    2     3     0       2          3

عدد به دست آمده از این ارقام که یک عدد 13 رقمی است (3203221050120) بر عدد 7 بخشپذیر است و عدد حاصل از این بخشپذیری عدد 457603007160 می باشد . حال اگر اعداد را از حرف اول آیه به ترتیب از چپ به راست بنویسیم عدد 12 رقمی 0210501223023 به دست می آید که باز بر عدد 7 بخشپذیر است و عدد حاصل از آن عدد 30071603289 می باشد.

این سوره مبارکه، سوره ای است که خداوند راجع به هفت طبقه آسمان در آن توضیح داده است. و این آیه قدرت خدا را بیان می کند: “خداست آنکه می نگارد صورت شما را در رحم مادران هرگونه که اراده کند و خدایی جز آن ذات یکتا نیست که (به هر چیز) توانا و داناست.”

نکته جالب دیگر این آیه این است که این فاکتور گیری و تبدیل به عدد وقتی در مورد حروف”ا ل ه” هم انجام شود، باز عدد به دست آمده بر عدد 7 بخشپذیر می باشد. تعداد حروف غیر تکراری این آیه(3+2+0+3+2+2+1+0+5+0+1+2+0) 21 حرف است. که باز هم بر عدد 7 بخشپذیر است. جمع اعداد نیز 21 می باشد که آن نیز بر عدد هفت بخشپذیر است.

نکته قرآنی:

همه آیاتی که در قرآن  از توانمندی های خداوند صحبت می کند، (که خداوند کاری را هرگونه که بخواهد انجام می دهد و جزو قوانین اولیه دنیاست) وقتی به عدد تبدیل می شوند، عدد از هر سمتی که نوشته شود (چه از چپ به راست، چه راست به چپ.) این عدد، به عدد 7 بخشپذیر می باشد.

      چرا خداوند جن و انس را به چالش کشیده است ؟

حال به تدریج متوجه می شویم که چرا خداوند جن و انس را به چالش کشیده است ؟ و می فرماید کسی نمی تواند قرآن را تخریب کند. بزرگترین ابر رایانه های امروزی هنوز نتوانستند متونی بنویسند که هم وزن داشته باشد، هم معنی داشته باشد. هم قانون داشته باشد و هم دارای علم باشد و هم به کل سیستم بشری اشاره کند . و در کنار همه این ها از یک نظم عددی خاصی هم پیروی کند. نظمی که شما یک آیه را با دو فرمول به عدد تبدیل کنی. از اول به آخر و یا از آخر به اول به عدد هفت بخش پذیر باشد و جمع آنها نیز به عدد هفت بخش پذیر باشد. به همین جهت است که به این کتاب استناد می کنیم.

کلمه به کلمه قرآن کریم حساب شده است :

اگر می بینید با مسئله ای در این کتاب مشکل دارید، به دنبال مشکل در این کتاب آسمانی نباشید. به دنبال مشکل در درک وجودی خود باشید و ببینید کجای آن را اشتباه درک کرده اید. چون این سیستم آنقدر قوی و جالب است که در علوم مختلف از آن استفاده می شود. خداوند کل انس و جن را به چالش کشیده است که اگر می توانید یک آیه مانند قران بیاورید. کلمه به کلمه قرآن کریم حساب شده است .

اگر از لحاظ علم موسیقی به آیه های قرآن بنگریم، بسامدهایی که روی کلمات هست ( کسره ، ضمه، فتحه، و سکون ها.) هارمونی دارند . به همین دلیل است که می گویند وقتی قرآن می خوانیم قلب آرامش می یابد. خداوند قانون اولیه ای دارد که آن را منطبق بر فطرت انسان کرده. که وقتی کلام او را بشنویم ، فطرتمان را سالم و پاک نگاه داریم و آرامش بگیریم. “اَلا بِذِکرِ الله تَطمَئِنَ القُلوب”، مصداق همین قانون است.

برای مثال ناسا از علوم این کتاب آسمانی برای ارسال غذا به ایستگاه های خود استفاده کرده و موفق هم بوده است. اولین جرقه این ایده از سوره نمل آیه 39 پدیدار شد.

 • سوره مبارکه نمل آیه 39 و بحث شگفت انگیز :

قَالَ عِفْرِیتٌ مِنَ الْجِنِّ اَنَا آتِیکَ بِهِ قَبْلَ أَنْ تَقُومَ مِنْ مَقَامِکَ  وَإِنِّی عَلَیْهِ لَقَوِیٌّ أَمِینٌ.

حضرت سلیمان درخواست تخت دربار ملکه صبا را می کند.)”یکی از جنّیان کاردان و تیزهوش گفت: من آن را پیش از آنکه از مسند خود برخیزی نزد تو می آورم. و من بر این [کار] توانا و امینم” (شخصی که در کنار حضرت سلیمان بوده است. به روایتی حضرت خضر بوده است، می گوید من پیش از آنکه چشم بر هم زنی آن تخت را برایت می آورم و حضرت سلیمان آن تخت را در کنار خود دید).

   جابجایی اشیا:

آیه بالا به جابجایی اشیاء، که یکی از توانمندی های بشر است ولی نمی تواند از آن استفاده کند، اشاره دارد. بر اساس فرمول به دست آمده از این آیه، ناسا به وسیله دستگاهی به نام تله پورت غذا را به ایستگاه هایی فضایی خود ارسال می کند. سیستم آن به این شکل است که شما غذا را در این دستگاه قرار می دهید و در طرف دیگر که همان ایستگاه فضایی ناسا است.خود شئ یا همان غذا را دریافت می کنند و اصل غذا در این سمت از بین می رود.

پس خداوند متعال چیزی را بدون حکمت در قرآن کریم بیان نمی کند. همه مطالب قرآن پشتوانه علمی و توانمندی بشری دارد .و ما انسان ها از آن بی خبریم. به همین علت است که به محض باز کردن این کاتالوگ پر از عظمت بعد از سوره  مبارکه فاتحه، به سوره مبارکه بقره می رسیم. که بعد از حروف مقطعه با این آیه شروع می شود:

 • سوره مبارکه بقره آیه2 و بحث شگفت انگیز:

ذَلِکَ الْکِتَابُ لَا رَیْبَ فِیهِ هُدًى لِلْمُتَّقِینَ.

این کتاب که هیچ شک در آن نیست، برای کسانی که می خواهند رستگار شوند.

رستگاری در اینجا به معنی موفقیت در تمامی زمینه هاست (معنویت، ثروت،روابط، سلامتی)

و بلافاصله در آیه بعدی می فرماید:

 • سوره مبارکه بقره آیه 3 و بحث شگفت انگیز :

الَّذِینَ یُؤْمِنُونَ بِالْغَیْبِ وَیُقِیمُونَ الصَّلَاه وَمِمَّا رَزَقْنَاهُمْ یُنْفِقُونَ.

آن کسانی که به جهان غیب ایمان آرند و نماز به پا دارند و از هر چه روزیشان کردیم به فقیران انفاق کنند.

نکته اساسی این است که برای اینکه بتوانیم خالق سعادت و رستگاری باشیم، قبل از اینکه با فیزیک سروکار داشته باشیم باید با غیرفیزیکی ها (عالم غیب) سروکار داشته باشیم. آنها هستند که فیزیک ما را به این شکل پدیدار می کنند. در کل، دراین کتاب می خواهیم با دیدگاه جدیدی نسبت به دنیا آشنا شویم . این گونه به سمت جلو و به سوی رسالت الهی مان حرکت کنیم. آن زمان است که می توانیم خالق خواسته هایمان باشیم. آن موقع می توانیم هر آنچه که می خواهیم به دست آوریم، زیرا راهش را فرا گرفته ایم و کل سیستم انسان و جهان هستی را شناخته ایم.

   و باز هم معجزه ای دیگراز قرآن:

قرآن کریم 114 سوره دارد. سوره مبارکه توبه که نهمین سوره قرآن است “بِسمِ اللهِ الرَحمنِ الرَحیم” ندارد و سوره مبارکه نمل که بیست و هفتمین سوره قرآن است دو “بِسمِ اللهِ الرَحمنِ الرَحیم” دارد. حال اگر به ازای هر “بِسمِ اللهِ الرَحمنِ الرَحیم” که در هر سوره قرآن آمده یک عدد “یک” بگذاریم یک عدد 114 رقمی به دست خواهد آمد که عدد نهم از سمت چپ “صفر” و عدد بیست و هفتم از سمت چپ “دو” است.++ این عدد 114 رقمی هم ضریبی از عدد 7 است که 19 بار ( به تعداد حروف “بِسمِ اللهِ الرَحمنِ الرَحیم” ) بر عدد 7 بخشپذیر است و پس از 19 بار بخشپذیری به عددی می رسیم که دیگر بر عدد هفت بخشپذیر نمی باشد. از آن طرف روایت داریم که فرشته های ورودی جهنم و بهشت هر کدام 19 فرشته اند.

   اسرار و بحث شگفت انگیز:

پس نتیجه می گیریم که همه این ها به هم مرتبط اند. باید ارتباط را درک کنیم و آنها را بشناسیم. کتابی که به عنوان معجزه جاوید معرفی می شود، کتابی نیست که بتوان آن را تحریف کرد و به راحتی از کنار آن گذشت و این همان بحث شگفت انگیز است . این لطف خداوند است که آن را در اختیار ما قرار داده است. قرآن پر از اسرار است و هفتاد لایه دارد. ما دیدگاه ظاهری و سطحی نسبت به آن داریم و آن را می خوانیم. اما بسیاری از قوانین و اسرار در قرآن وجود دارد که بشریت هنوز  آن ها را کشف نکرده است. وقتی وارد آن شویم و علم آن را که همان علم لدنی است را به دست آوریم، خیلی از اسرار آن برایمان آشکار می شود. .

شعار معروف ما در آتوسکفی این است: “ما نمی دانیم که چه چیز را نمی دانیم“. اگر در زندگی دیدگاه ما این باشد، همیشه به دنبال کسب دانش هستیم و به دانسته هایمان می افزاییم. ولی اگر فکر کنیم که دیگر همه چیز را می دانیم، یادگیری متوقف می شود . و حتی به عقب برمی گردیم. همه این ها را بیان کردیم که به اینجا برسیم که قرآن تحریف شدنی نیست . و بدانیم چه کتابی در دستانمان است.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا