اصل IF ها و قدرت ذهن در آتوسکفیدرس های آتوسکفی

RAS مغزی

یکی از مثال های اصل IF ها و قدرت ذهن در آتوسکفی، RAS مغزی است.در قسمت تحتانی مغز و جایی بین بصل النخاع و مغز میانی قرار دارد. به عنوان یک فیلتر در مقابل اطلاعاتی که در اطراف ما وجود دارد عمل می کند (صداها، مزه ها، رنگ ها، تصاویر و عکس ها).  سیستم  RAS مغزی مسئول فیلتر کردن اطلاعات ورودی به مغز است. می تواند در هر لحظه بالغ بر دومیلیون بیت اطلاعات را دریافت و ارزیابی کند. مغز در هر لحظه فقط مقداری از این اطلاعات را می تواند پردازش کند. از این رو RAS مغزی به عنوان یک سیستم فیلترینگ فقط به اطلاعاتی اجازه ورود می دهد که فکر می کند مهم هستند.

اما نکته جالب و البته بسیار مهم اینجاست که R.A.S چطور می فهمد که چه اطلاعاتی برای ما مهم هستند؟ با چه مکانیزمی عمل فیلترینگ را در مغز ما انجام می دهد؟ ملاک RAS مغزی بیشترین توجه و تمرکز ماست. چیزهایی را مهم می پندارد که ما بیشترین تمرکز را روی آنها داریم.

    به هر چیزی که بخواهیم می توانیم توجه کنیم:

اگر بخواهیم می توانیم فقط خوبی ها را ببینیم و ارتعاشات مثبت بفرستیم. ولی ما فقط به نداشته هایمان فکر می کنیم. دیوار نوشته های ذهنی ما و افکار ما و ورودی های ذهنی ما که توسط حواس پنجگانه داریم، زندگی ما را رقم می زنند. توجه به نداشته ها، ما را به سمت نداشته هایمان سوق می دهند. فکر می کنیم زندگی بد است. RAS مغزی توجه شخص را به سمت چیزهایی که برای شخص مهم است می برد . هنگامی که چیزی برای شخصی مهم است، IF (انرژی) آن را می فرستد و جهان هستی همان چیزی را برای او می فرستد که انرژی آن را ارسال کرده است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

wpdevs توسعه دهندگان وردپرس