اصل IF ها و قدرت ذهن در آتوسکفیدرس های آتوسکفی

آزمایش هانت

یکی از مثال های اصل IF ها و قدرت ذهن در آتوسکفی، آزمایش هانت خانم است. “هانت” آزمایشی انجام داد و متوجه شد که میدان انرژی انسان نسبت به جسم محرک خیلی زودتر از مغز او پاسخ می دهد. (ما در اطراف خود انرژی داریم و همه چیز از فرکانس و انرژی است)

آزمایش بدین شرح است که دو دستگاه یکی به نام الکترومایوگرام، برای ثبت انرژی محرک های اطرافمان، و دیگری به نام الکتروآنسِفالوگرام، برای ثبت ارتعاشات مغز را در نظر بگیرید. (در اطراف ما میدانی به نام میدان انرژی وجود دارد، که از درون ما به وجود می آید و به بیرون ساطع می شود. حتی در پایین ترین سطوح دی اِن اِی ما ارتعاش وجود دارد. که این ارتعاشات باعث ایجاد انرژی می شوند.

میانگین انرژی هایی که از وجود ما ساطع می شود، انرژی اطراف ما را به وجود می آورد. و همه چیز در حال ارتعاش و ارسال انرژی است). دستگاه الکتروآنسفالوگرام را به انسان وصل کردند و یک محرک صدا و یک محرک نور در محیط ایجاد کردند. وقتی صدا و نور تولید شد، متوجه شدند که دستگاه الکترومایوگرام که برای ثبت ارتعاشات محیط بود. زودتر از الکتروآنسفالوگرام نمودار ارتعاش ثبت کرد. این بدین معنی است که محیط نسبت به محرک ها زودتر از مغز جواب می دهد. به همین خاطر است که قبل از وقوع اتفاق، ما آن ها را حس می کنیم.

ما روحیم، سوار بر جسم

مرحله دوم این آزمایش، به دست آوردن نسبت آن بود. که نتیجه به این صورت بود: “قصد انجام عملیات، یک پنجم ثانیه قبل از عمل در مغز شکل می گیرد. یک سوم ثانیه قبل از اینکه مغز فرمان فعالیت را صادر کند. فعالیت مغز بالاتر می رود”، یعنی قبل از اینکه بخواهی فکر کنی کاری را انجام دهی، قصد انجام کار در مغز هست. و به بحث “ما روحیم، سوار بر جسم” باز می گردیم و این که جسم وسیله ای است که ما نمود فیزیکی پیدا کنیم.

نتیجه کلی که از این آزمایش هانت می توان گرفت این است. که ما دارای دو بُعد هستیم:

  • بُعد ملموس؛ مثل بدن خودمان که جای مشخصی در فضا اشغال می کند. (مکان مشخصی دارد). همه چیزهای اطراف ما IF است و برخورد و تداخل انرژی و موج هاست که جسم را به وجود می آورد. ما می توانیم اجسام و موجودات و کل هستی را درک کنیم.
  • بُعدی که بالاتر از همه این هاست و آن اینکه تمام هستی به صورت امواج و توده ای از ابر و انرژی می باشد و موقعیت مکانی مشخصی در فضا ندارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا