احساسات و روش های هدف گذاری در آتوسکفیدرس های آتوسکفی

GPS احساس

یکی از مباحث مهم در احساسات و روش های هدف گذاری در آتوسکفی،GPS احساس است. زمان گفتن موردی خنده دار، اما درد آور رسیده است. تصور کنید GPS در دستتان است و در حال پیشروی در مسیر هستید. به نقطه ای می رسید که می بینید GPS مسیر دیگری را نشان می دهد. ولی همچنان در مسیر نادرست به پیشروی ادامه می دهید. تا به جای اشتباه و نادرست دیگر برسید و از آنجا مسیر اشتباه را بازگردید. این مثال خنده دار و تلخ مصداق زندگی خیلی از ماست.

IF های رسیدن به هدف

 آموختیم روح آگاه است و توسط احساس با ما در ارتباط است. روح می گوید اگر IF هایی که می فرستید شما را به هدفتان می رساند. من حس و حالتان را خوب می کنم یا به عبارت دیگر، به شما حس خوب می دهم که به شما بگویم راهتان درست است و IF هایتان شما را به هدف می رساند. ولی اگر IF و طرز فکرتان اشتباه بود به شما حس بد می دهم تا بدانید مسیرتان اشتباه است و باید راهتان را عوض کنید.

به نقطه ای از زندگی می رسیم که حسمان بد است. ولی همچنان اعمالی انجام می دهیم که در همان حس بد باقی بمانیم. حس بد چقدر در طول روز به همه ما آلارم می دهد که راهت اشتباه است و ما هیچ توجهی به حال بدمان نمی کنیم. در باقی ماندن در آن حال پافشاری می کنیم و از مسیر کیلومترها دور می شویم. احساس، ارتباط ما با جهان هستی را مانند GPS به ما می گوید. ما در جهان هستی، وظیفه ای جز ارتعاش حس خوب نداریم. اینجاست که وقتی به قوانین جهان هستی و عظمت پروردگار و بخشندگی اش که فکر می کنیم، اشک می ریزیم.

حالمان که خوب باشد، هم در حال لذت بردن از دنیایمان هستیم. و هم حس خوب به جهان هستی ارسال کرده ایم. خداوند دوباره حس خوب بعدی را به زندگیمان می فرستد. این سیستم ادامه پیدا می کند و تکرار می شود و زندگیمان پر از حس های قشنگ می شود. زمانی که مشکلی پیش می آید، حالمان بد است، از زمین و زمان شاکی هستیم. در اینجاست که شیطان به سراغمان می آید و می خواهد ما را در آن مشکل و حال بد نگاه دارد. آیه 10 از سوره مجادله که در مباحث قبلی توضیح داده شد، مصداق این صحبت هاست.

GPS احساس

نقش احساس در زندگی ما مانند GPS است. اگر احساسمان خوب باشد، بدین معنی است که مسیر را درست می رویم. و حس بد، نشانگر مسیر اشتباه است. بی تفاوتی نیز جزء احساس بد می باشد و در مراحل بالاتر، به افسردگی می رسد. روح ما خدایی است و GPS احساس ما، بُعد هوشمند ماست. در نتیجه حس های خوب از سوی خداوند است و حس های بد از سمت شیطان است.

بی تفاوتی، انسان را به ناامیدی و دلسردی نزدیک می کند. که هر دوی این حس از سمت شیطان است. تمام تلاش شیطان این است که توجه ما را از خواسته هایمان به سمت ناخواسته هایمان ببرد. احساسی که جهان هستی به ما می دهد، جواب IF هایی است که به آن ارسال کرده ایم. اگر IF مثبت فرستاده باشیم، جهان هستی حس خوب، شادی و شور و شعف به ما بازمی گرداند. از زندگی لذت می بریم، و هنگامی که در شور و شعف و لذت باشیم، به سطح بالاتری از موفقیت دسترسی پیدا می کنیم. در آن سطح ایده ها، اتفاقات، افراد و نعمت های خوب، بدون هیچ زحمتی به زندگیمان سرازیر می شوند. خیلی از ما، حس خوب و بد را اشتباه می کنیم و نمی توانیم تشخیص دهیم. مانند صبر و تحمل، تلاش و تقلا.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

wpdevs توسعه دهندگان وردپرس