موانع موفقیت

چگونگی ذهنیت مثبت داشتن و قدرت تجسم

ذهنیت مثبت داشتن و قدرت تجسم و موفقیت

شما با ذهنیت مثبت داشتن و قدرت تجسم می توانید خالق خواسته های خود باشید. تنها ذهن مثبت است که می تواند افکار شما را به سمت رسیدن به آرزوهایتان سوق دهد. با ذهنیت مثبت می توانید ضمیر ناخودآگاه خود را مجدد به صورت درست  برنامه ریزی کنید.

  • تکرار و تمرین
  • قدرت تجسم خلاق و ذهنیت مثبت
  • رابطه باور مثبت و ذهنیت مثبت

مایا آنجلو:

شما مجموع کل تمام چیز هایی هستید که دیده اید، شنیده اید، خورده اید، بو کرده اید، بهتان گفته شده است و فراموش کرده اید. همه چیز روی هر یک از ما تاثیر میگذارید، و به همین دلیل سعی میکنم که تجربیاتم مثبت باشند.

تکرار و تمرین

ذهنیت مثبت داشتن تنها با تمرین و تکرار به وجود می آید. اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که اهل پیگیری شبکه ها و سایت های خبری می باشید باید صراحتا خدمتتان عرض کنیم که به هیچ عنوان نمی توانید به موفقیت و داشتن ذهنیت مثبت برسید، چراکه ذهنیت مثبت داشتن نتیجه ی تفکر و توجه به مسایل مثبت بوده و فقط در صورت تمرین و تکرار است که محقق میگردد.

حال از خود بپرسید که ذهنیت مثبت دارید یا منفی؟ اگر میدانید که افکار منفی دارید و تصمیم دارید که مثبت اندیش شوید باید در لحظه و در زمان حال فکر کردن را یاد بگیرید. در دوره آتوسکفی شما به راحتی می توانید ذهنیت مثبت داشته و با تکنیک های آتوسکفی در زمان حال زندگی کردن و تفکر مثبت داشتن را تجربه کنید و اینگونه است که تمام توجه و تمرکز شما به سمت خواسته ها و هدف هایتان خواهد رفت.

قدرت تجسم خلاق و رابطه آن با ذهنیت مثبت

برای داشتن ذهنیت مثبت و قدرت تجسم برای آنکه بتوانید اتفاق های نامطلوب گذشته خود را مثبت کنید می توانید به صورت عملی این راهکار را انجام دهید:

در محیط ساکت و آرام قرار گرفته، چشم های خود را بسته و آن خاطره نامطلوب را به یاد آورید. این خاطره برای شما افکار منفی به دنبال دارد. برای چند ثانیه به آن فکر کرده و سپس چشم های خود را باز کنید. دوباره چشم های خود را بسته و این بار سعی کنید که تمام نکات مثبت آن را در ذهن خود تجسم کنید، فقط به دنبال زیبایی ها، احساس خوب و … بوده و برای خود یک خاطره خوش بسازید.

تجسم خلاق یکی از قدرتمند ترین راه ها برای ساختن ذهنیت مثبت می باشد.

ذهنیت مثبت داشتن و قدرت تجسم

باورها زندگی ساز اند. در بین دوستانتان بسیار دیده یا شنیده اید که کسانی به راحتی پول در می آورند و از طرفی، افراد دیگری در همان شغل به سختی کسب درآمد میکنند. به نظر شما علت چیست؟

به صورت خیلی ساده می توان دریافت کسی که به راحتی پول در می آورد، باورهای پولساز مثبت دارد. با ذهنیت مثبت است که کسب درآمد میکند و بالعکس.

ضمیر ناخودآگاه هر چه را که باور داشته باشد همان را در زندگی فیزیکال (عالم دنیا) برایتان رقم میزند.حال بیندیشید چه باورهای غلط و منفی دارید؟ با تکنیک های تغییر باور استاد فرشید آرش نیا به راحتی می توانید باورهای مثبت را جایگزین باورهای غلط خود کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا