درس های آتوسکفیسطوح امواج و فرکانس های مغزی در آتوسکفی

سطوح IF در فرکانس مغزی

یکی از مباحث مهم در سطوح امواج و فرکانس های مغزی در آتوسکفی،سطوح IF در فرکانس مغزی است. تمام زندگی ما به تنظیم بُعدهای مختلف وجودیمان برمی گردد. قبل از آن به اینکه از چه سطحی چه افکاری دریافت می کنیم. قبلاً توضیح دادیم قانون جهان هستی این است که هر چیزی در کنار هم جنس و هم فرکانس خود قرار می گیرد. افکار هم همینطورند.

هر فکری کنار افکار هم سطح خود قرار می گیرد. ایده ها و مسیر های زندگی هم همین قانون در موردشان صدق می کند. ما در دنیایی زندگی می کنیم که سطوح مختلفی دارد. ما بسته به اینکه به کدام سطح در جهان هستی وصل شده ایم، زندگی ای از جنس همان سطح (اعم از معنویت، روابط، سلامتی و ثروت) دریافت می کنیم.

ثروت در سطوح IF در فرکانس مغزی

مثلاً در زمینه ثروت، در هر سطحی باشید، در آمد ماهیانه ثابتی دارید و اگر یک ماه درآمدتان بیشتر شود، آن درآمد اضافه تر به هر طریقی از دستتان می رود. در این زمان است که جهان هستی می گوید این پول در سطح تو نیست. به عبارت خودمانی تر پول می پرد. زیرا ترموستات مالی شما به یک سطح خاصی وصل است و آن سطح مالی را IF های شما تعیین می کند. تا امروز به دلیل اینکه قوانین را نمی دانستیم به جای پیشرفت در سطوح، در آنها جا به جا می شدیم.

سطوح IF در فرکانس مغزی

دنیا، دنیای نظم است و حساب همه چیز وجود دارد. این IF های ماست که سطح ما را مشخص می کند. تنها راه موفقیت در هر زمینه ای، بالا بردن سطح است. حال این سوال پیش می آید که چگونه سطحمان را عوض کنیم؟ با ارسال IF، آنقدر IF مثبت پولی میفرستیم که میانگین فرکانس ثروتمان بالا رود. یادتان می آید گفتیم به هر چیز به هر شکل توجه کنید، IF آن را می فرستید. پس با توجه به چیزهای مثبت پولی (یا هر زمینه دیگر) می توانیم IF آن را بفرستیم.

مثلاً با خواندن زندگینامه افراد موفق، میلیاردرهای خود ساخته، توجه به پول هایی که داریم، توجه به خاطرات پولی و درآمدهای قبلی خوبمان (ذهن تفاوت تجسم و واقعیت را تشخیص نمی دهد) می توانیم IF های پولی مثبت بفرستیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا