اصل IF ها و قدرت ذهن در آتوسکفیدرس های آتوسکفی

اختراعات نیکولا تسلا

یکی از مثال های اصل IF ها و قدرت ذهن در آتوسکفی، اختراعات نیکولا تسلا است. نیکولا تسلا که دومین فرد در جهان از لجاظ ضریب هوشی است می گوید: ” اگر می خواهید دنیا را بشناسید، از دیدگاه فرکانس و انرژی به آن نگاه کنید”

   نیکولا تسلا بعد از ادیسون، تنها شخصی است که از EQ و IQ بالایی برخوردار بود. این شخص پنج اختراع بسیار معروف داشته است، که به دلیل قوی بودن این اختراعات، اجازه ندادند به دست بشریت برسد.

اختراعات نیکولا تسلا عبارتند از:
  • دستگاه Tele force یا اشعه مرگ؛ که به راحتی در کمتر از یک صدم ثانیه می توانست یک کشور را از روی زمین محو کند.
  • دستگاه نوسان ساز؛ که با متصل شدن به یک آسمان خراش صد طبقه می تواند کل ساختمان را تکان دهد . بدون هیچ گونه منبع انرژی به گونه ای زلزله ایجاد کند.
  • برج Wardenclyffe در نیویورک بوده است از دیگر اختراعات نیکولا تسلا ؛ که اگر عملی می شد ساکنان زمین  می‌توانستند با فرو کردن میله‌ای در زمین از الکتریسیته رایگان استفاده کنند.
  • بشقاب پرنده ای که در هر شرایط جوی بدون نیاز به بال و ملخ، قادر به پرواز و ایستادن در آسمان بود . به هیچ نوع سوختی نیاز نداشت و انرژی خود را از محیط اطراف خود تأمین می کرد.
  • بالن ها (کشتی ها) ی پیشرفته؛ که قادر به جابه جایی تعداد زیادی انسان در ارتفاع 12 کیلومتری زمین، در زمان خیلی کم و بدون نیاز به سوخت بود . (انرژی خود را از اتمسفر تأمین می کرد) .

  اختراعات نیکولا تسلا اشاره ای به قدرت انرژی های انسان و طبیعت دارد، که ما از آن ها استفاده ای نمی کنیم. ما در این دنیا زندگی می کنیم و همه چیز از انرژی و فرکانس است. به فیزیک قانع نباشید. فیزیک بازیچه ای بیش نیست.

  فرکانس و انرژی

ما در این دنیای فیزیکی زندگی می کنیم و می دانیم همه چیز از فرکانس و انرژی است . بزرگترین دکل فرستنده و گیرنده فرکانس را نیز در مغز خود داریم، ولی هنوز اندر خم یک کوچه ایم. ما نمی دانیم چه قدرتی داریم و چه کارهایی می توانیم انجام دهیم. نمی دانیم این که آسمان ها و زمین مسخرمان است، به چه معناست. “ألذینَ یُومِنونَ بِالغَیب”، ما قادر به دیدن انرژی و فرکانس ها هستیم؟ پس انرژی و فرکانس هم غیب محسوب می شوند. (غیب درجات مختلفی دارد) .

انسان تنها موجودی است که در هر زمینه ای می تواند پیشرفت و پسرفت کند. انسان از طرفی آنقدر می تواند پیشرفت کند که بالاتر از فرشتگان باشد. از طرف دیگر آنقدر می تواند پسرفت کند که پست تر از حیوانات باشد. انسان توسط فرکانس و  انرژی هایش می تواند در هر جایگاهی که می خواهد قرار بگیرد. و به دستاورد هایی همچون اختراعات نیکولا تسلا دست یابد. مگر نه اینکه پیامبر (ص) به مرحله ای رسید که حتی جبرائیل هم نتوانست به آنجا ورود کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا