اصل IF ها و قدرت ذهن در آتوسکفیدرس های آتوسکفی

کانال های ورودی ذهن و IF

یکی از مباحث مهم در اصل IF ها و قدرت ذهن در آتوسکفی،کانال های ورودی ذهن است.ما چگونه با دنیای بیرون در ارتباطیم و می توانیم فرکانس بفرستیم؟جواب این است، از طریق حواس پنجگانه، حس بویایی، حس شنوایی، حس بینایی،حس چشایی و حس لامسه. از طریق حواس پنجگانه هر ارتعاشی بفرستیم. در واقع در حال توجه کردن هستیم و از طریق همان حواس ارتعاش دریافت می کنیم.واضح تر اینکه IF آن را می فرستیم. (مفهوم توجه این است که “ای چیزی که به تو توجه کردم، به زندگی من وارد شو.هر IF مانند قلاب است.یعنی وقتی به چیزی توجه می کنیم آن را به سمت زندگیمان می کشیم”). پس اگر چیزی را نمی خواهید به آن توجه نکنید و IF آن را نفرستید. این همان کانال های ورودی ذهن است.

توجه به خواسته ها

اگر نگاهی گذرا به زندگی مان بیاندازیم، متوجه خواهیم شد بیش از آنکه به خواسته هایمان توجه کنیم، به ناخواسته هایمان توجه می کنیم.در نتیجه می گوییم چرا آنچه را که می خواهیم اتفاق نمی افتد.چرا سلامتی مان به ما بازنمی گردد.چرا کسب و کارمان رونق ندارد. سلامتی می خواهیم، ولی مجلات بیماری می خوانیم (ترس از بیماری ها).ازدواج موفق می خواهیم ولی مقاله های طلاق می خوانیم (ترس از طلاق). ما با توجه کردن به ناخواسته هایمان، انرژی های آنها را به کانال های ورودی ذهن می فرستیم و انتظار خواسته هایمان را داریم. مگر شدنی است؟

مثال سوپر مارکت

مثال واضح خرید از سوپر مارکت می تواند موضوع را واضح تر بیان کند. قانون سوپر مارکت این است که؛ وارد می شویم و چیزهایی که می خواهیم را خرید می کنیم.حال اگر وقتی وارد سوپر مارکت شدیم،بگوییم یک کیلو عدس نمی خواهم.یک سطل ماست نمی خواهم.چهار تا کره نمی خواهم و بستنی برایم بد است.خودمان را جای فروشنده قرار دهیم.می گوید هر آنچه را که می خواهی بگو تا بدهم و این کار چقدر به نظرمان مسخره می آید و دقیقا در زندگی هایمان در حال انجام همین کار هستیم.بیشتر از آنکه به خواسته هایمان توجه کنیم به نا خواسته هایمان توجه می کنیم. (کائنات و جهان هستی در نقش سوپر مارکت در زندگی ما هستند و خداوند مالک سوپر مارکت)

دنیای فراوانی

دنیای ما، دنیای فراوانی است و هر چیزی که بخواهیم حتی بیشتر از نیاز همه انسان ها در آن موجود است.جهان هستی هرآنچه را که بخواهیم (چه خوب و چه بد) به ما می دهد و این یک قانون است. خداوند می فرماید چه می خواهی ما همان را به تو می دهیم. سنت های خداوند پایدارند و تغییر پذیر نیستند. زندگی این دنیا و آخرت ما چیزی جز IF هایمان نیست. برای انسان هیچ واقعیتی در دنیا وجود ندارد، تمام واقعیت دنیایمان را خودمان می سازیم و به کانال های ورودی ذهن خود میدهیم.

حضرت مسیح می فرمایند: “از کلام شما بر شما حکم می شود.”

پرهیز از غیبت

مثلاً وقتی غیبت می کنیم یا تهمت می زنیم.در حال صحبت کردن در مورد چیزهای منفی هستیم و در حال ارسال ارتعاشات منفی هستیم.در آینده ای نه چندان دور برای خودمان (هم سو و مشابه آن) اتفاق خواهد افتاد.به همین دلیل است که در قرآن کریم از غیبت کردن و تهمت زدن به عنوان گناه یاد شده است. همانطور که انسان های هم جنس (مانند طراحان، علاقمندان به موسیقی یا پرنده یا اتومبیل، بازیگران، پزشکان و …) همدیگر را پیدا می کنند، افکار هم جنس نیز در هر سطحی، با هم همسو می شوند.

دنیا، دنیای فراوانی است و هر چیزی در این دنیا وجود دارد.اعم از خوب یا بد و ما نمی توانیم چیزی را از بین ببریم ولی می توانیم زندگی خود را به دست گرفته، کانال های ورودی ذهن را کنترل کنیم و بر روی افکار و اتفاقات خوب برنامه ریزی کنیم. ما اگر بخواهیم چیزی را از بین ببریم در واقع در حال توجه کردن به آن هستیم و در حال ارسال ارتعاش آن، پس آن را به زندگیمان دعوت می کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا