اصل IF ها و قدرت ذهن در آتوسکفیدرس های آتوسکفی

قدرت ذهن انسان

یکی از مباحث مهم در اصل IF ها و قدرت ذهن در آتوسکفی،قدرت ذهن انسان است. انسان از سالیان دراز به دنبال شناخت خود و جهان اطراف خود بوده است. دانشمندان بزرگی آزمایشات مختلفی بر روی اجسام و انرژی ها انجام داده اند.

یکی از این آزمایشات بدین صورت بود که تکه هایی از چوب، شیشه، سنگ و اجسام دیگر را به دستگاه ارتعاش سنج وصل کردند. متوجه شدند که همه آنها طول موج های ثابتی از خود ساطع می کنند. سپس توسط اشعه گاما و تفنگ های الکترونی این اجسام را بمباران الکترونی کردند. دوباره به وسیله دستگاه ارتعاش سنج ارتعاشات آنها را سنجیدند.

متوجه شدند ارتعاشات نسبت به قبل از بمباران متفاوت است. بنابراین به این نکته پی بردند که ارتعاشات بر روی هم تأثیر دارند. سپس همین آزمایش را به جای بمباران به وسیله تفنگ الکترونی، با مغز انسان انجام دادند. انسانی را به محل آزمایش آوردند و به او گفتند که به آن تکه از چوب یا شیشه یا سنگ فکر کند. سپس ارتعاشات جسم را اندازه گیری کردند. متوجه شدند تأثیری که ذهن انسان بر جسم داشته است خیلی بیشتر از تأثیر بمباران بر روی جسم بوده است. نتیجه کلی آزمایش این بود که مغز انسان توسط ارتعاشات و فرکانس هایش بر روی فیزیک تأثیرگذار است.

سنجش فرکانس اجسام در قدرت ذهن انسان

قبل از اینکه آزمایش بعدی را توضیح دهم، اجازه می خواهم نکته ای را بیان کنم. دانشمندان فرکانس اجسام مختلف را سنجیدند. (با توجه به اینکه هر چیزی در جهان هستی فرکانس مخصوص به خود را دارد.) نتیجه این بررسی ها این بود که امواج رادیویی، ریزترین و پر سرعت ترین و نافذترین امواج الکترومغناطیسی جهان هستی هستند. یعنی وقتی این امواج رادیویی به اتم های هر جسم برخورد کنند، از آن عبور خواهند کرد.

به همین خاطر است که رادیو در همه جا آنتن می دهد. (مانند تکنولوژی هشت بعدی در شنوایی. چشم بصیرت در بینایی، رد شدن جسم از دیوار برای حس لامسه و …) که البته اگر در جایی گوشی موبایل و یا رادیو آنتن ندهد، بدین معناست که امواج رادیویی قادر به عبور از عناصر موجود در آن قسمت از زمین نیستند. پس از برخورد با آن جسم برمی گردند. اما مدت ها بعد روی امواج مغزی انسان کار کردند و به اکتشافات جدیدی دست یافتند. متوجه شدند که امواج مغز انسان از امواج رادیویی نیز ریزترند. به طوری که از امواج رادیویی نیز عبور می کنند.

تفاوت اصلی بین امواج مغزی و امواج رادیویی در قدرت ذهن انسان

دو تفاوت اصلی بین امواج مغزی و امواج رادیویی وجود دارد: اول اینکه امواج مغزی از هسته زمین هم عبور می کنند. ولی امواج رادیویی فقط روی زمین در حال حرکتند و قادر به عبور از عمق زمین نیستند. امواج رادیویی پس از طی مسافت، کاهش کیفیت پیدا می کنند. ولی امواج مغزی تحت هیچ شرایطی کاهش کیفیت پیدا نمی کنند.

بنابراین انسان می تواند با امواج مغزی خود روی تمام فیزیک جهان هستی تأثیر بگذارد. (اکنون می فهمیم که دلیل دزدیده شدن ایده ها چیست) امواج مغزی همه جا در حال پخش شدن هستند. شخصی در جای دیگر آن ایده را دریافت می کند. دلیل تله پاتی ها نیز همین امواج مغزی است. امواج مغزی دو نفر با هم برخورد می کنند. مسافت برای امواج مغزی معنایی ندارد. به محض ساطع شدن، بدون هیچ افت کیفیتی، خود را به منبع دیگری می رسانند. نتیجه از قدرت ذهن انسان اینکه مغز انسان بزرگترین دکل مخابراتی دنیاست. نگاه قرآن کریم به این موضوع:

  • سوره مبارکه بقره آیه 29:
هُوَ الَّذِی خَلَقَ لَکُمْ مَا فِی الْأَرْضِ جَمِیعًا ثُمَّ اسْتَوَى إِلَى السَّمَاءِ فَسَوَّاهُنَّ سَبْعَ سَمَاوَاتٍ وَهُوَ بِکُلِّ شَیْءٍ عَلِیمٌ

و خدایی است که همه موجودات زمین را برای شما خلق کرد، و پس از آن به خلقت آسمانها نظر گماشت و هفت آسمان را بر فراز یکدیگر برافراشت و او به همه چیز داناست.

  • سوره مبارکه احزاب آیه 72:
إِنَّا عَرَضْنَا الْأَمَانَهَ عَلَى السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ وَالْجِبَالِ فَأَبَیْنَ أَنْ یَحْمِلْنَهَا وَأَشْفَقْنَ مِنْهَا وَحَمَلَهَا الْإِنْسَانُ إِنَّهُ کَانَ ظَلُومًا جَهُولًا

ما بر آسمانها و زمین و کوههای عالم (و قوای عالی و دانی ممکنات) عرض امانت کردیم، همه از تحمّل آن امتناع ورزیده و اندیشه کردند و انسان آن را پذیرفت، انسان هم (در مقام آزمایش و اداء امانت) بسیار ستمکار و نادان بود (که اکثر به راه جهل و عصیان شتافت)

یکی از بُعدهای امانت الهی در اینجا، همان تأثیر امواج مغزی بر روی جهان هستی است، یعنی مسئولیت هر چیزی بر عهده انسان (اشرف مخلوقات) باشد.

  • سوره مبارکه جاسیه آیه 13:
 وَسَخَّرَ لَکُمْ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الْأَرْضِ جَمِیعًا مِنْهُ إِنَّ فِی ذَلِکَ لَآیَاتٍ لِقَوْمٍ یَتَفَکَّرُونَ

 و آنچه در آسمانها و زمین است تمام را مسخر شما گردانید و اینها همه از سوی اوست. در این کار نیز برای مردم با فکرت آیاتی (از قدرت الهی) کاملاً پدیدار است.

  • سوره مبارکه نحل آیه 61:
وَلَوْ یُؤَاخِذُ اللَّهُ النَّاسَ بِظُلْمِهِمْ مَا تَرَکَ عَلَیْهَا مِنْ دَابَّهٍ وَلَکِنْ یُؤَخِّرُهُمْ إِلَى أَجَلٍ مُسَمًّى فَإِذَا جَاءَ أَجَلُهُمْ لَا یَسْتَأْخِرُونَ سَاعَهً وَلَا یَسْتَقْدِمُونَ

و اگر خدا از ظلم و ستمگری های خلق انتقام کشد، جنبنده‌ای در زمین باقی نخواهد گذاشت و لیکن او (عذاب) آنها را تأخیر می‌افکند تا وقتی معین (که مقتضای مصلحت و حکمت است) ولی آن گاه که اجل آنها در رسید دیگر یک لحظه پس و پیش نخواهند شد.

  • سوره مبارکه روم آیه 41:
ظَهَرَ الْفَسَادُ فِی الْبَرِّ وَالْبَحْرِ بِمَا کَسَبَتْ أَیْدِی النَّاسِ لِیُذِیقَهُمْ بَعْضَ الَّذِی عَمِلُوا لَعَلَّهُمْ یَرْجِعُونَ

فساد و پریشانی به کرده بد خود مردم در همه برّ و بحر زمین پدید آمد تا خدا هم کیفر بعضی اعمالشان را به آنها بچشاند، باشد که (از گنه پشیمان شده و به درگاه خدا) باز گردند.

با این تفاسیر متوجه حدیث پیامبر که فرمودند اگر ربا در جامعه فراوان شود، برکت از آن جامعه رخت خواهد بست، می شویم.

بنابراین تا اینجا فهمیدیم ذهن انسان ریزترین امواج الکترومغناطیس را داراست، بدون کاهش کیفیت مسافت های طولانی را طی می کند و بر روی همه چیز تأثیر گذار است. به همین دلیل است که انسان اشرف مخلوقات است. پس از بررسی های فراوان، دانشمندان قانون جدید دیگری کشف کردند:

” هر چیزی در جهان هستی، به سوی هم فرکانس های خود می رود”.

 برای مثال؛ وقتی آب را می جوشانیم، به بخار تبدیل می شود، این بخارات بدون اراده ما، به سمت بالا و به سوی هم جنس خود می روند. و یا زمانی که سنگی را روی آب می گذاریم، روی آب نمی ماند و به پایین آب، در کنار هم جنس های خود می رود. پس این قانون جهان هستی است که هر چیزی به سوی هم جنس و هم فرکانس خود می رود. نفت در عمق زمین نزد هم فرکانس خودش و …

 حال ما به عنوان اشرف مخلوقات، می خواهیم تا جایی که می توانیم کار فیزیکی را کمتر کنیم. پس قدرت فکرمان را باید در نظر داشته باشیم. زمانی را در نظر بگیرید که بر روی کار سختی در حال فکر کردن هستید، پس از مدتی گرسنه می شوید. مگر کار فیزیکی انجام شده است که خسته می شوید؟ چون انرژی صرف کرده اید، گرسنه شده اید.

پس افکار ما حامل انرژی و فرکانس است. حال این سوأل پیش می آید که انرژی که از افکار ما ساطع می شود به کجا می روند؟ مگر نه این است که می دانیم انرژی از بین نمی رود و از شکلی به شکل دیگر در می آید؟ انسان که ساطع کننده انرژی است و بر روی جهان هستی تأثیر دارد، پس انرژی که ساطع کرده است را باید دریافت کند (کنش-واکنش) و می دانیم هر چیزی در جهان هستی به سوی هم جنس و هم فرکانس خود می رود.

تاثیر فرکانس های مغزی در قدرت ذهن انسان

جنس افکار ما چیست؟ بیشتر افکار روزمره ما را چه چیزی اشغال کرده است؟ (آلفا نیز از افکار و ذهن ما نشأت می گیرد) حال درک می کنیم که وقتی چیزی را تجسم می کنیم، چرا اتفاق می افتد، زیرا افکاری ساطع می کنیم که می خواهیم در فیزیک به آن دست یابیم. آنقدر تجسم در آلفا را تکرار می کنیم که به آن در فیزیک دست یابیم، زیرا ما با فرکانس های مغزی روی تمام فیزیک جهان هستی تأثیرگذاریم. انرژی افکارمان می رود و با فیزیکی از جنس فکرمان به سوی ما باز می گردد. حال اینکه ما در مغزمان فقط فرکانس آلفای مغزی را نداریم و فرکانس های مختلف را از مغزمان ساطع می کنیم که در آینده به آن خواهیم پرداخت.

تمام زندگی ما به این موضوع باز می گردد که با کدام موج مغزی به کدام قسمت جهان هستی متصل شویم. اگر علم آن را داشته باشیم تمام دنیای فیزیکی مان بر وفق مرادمان خواهد بود. پس ما مسئول زندگی خودمان هستیم، هر انرژی ساطع کنیم، آن را دریافت خواهیم کرد.

افکار مثبت یا افکار منفی

کمی بیندیشیم، بیشتر ذهن ما را افکار مثبت پر کرده است یا افکار منفی؟ اگر جواب افکار منفی است، چرا گلایه از منفی بودن زندگی مان داریم؟

   ضرب المثل های قدیمی دال بر این موضوع است:

“کبوتر با کبوتر، باز با باز، کند همجنس با هم جنس پرواز”

“هر چه کنی به خود کنی، گر همه نیک و بد کنی”

“هر کسی آب قلبش را می خورد”

پس نتیجه می گیریم از قدیم الایام این ضرب المثل ها بوده اند. حضرت مولانا چه زیبا می فرماید:

در جهان هر چیز، چیزی جذب کرد       گرم، گرمی را کشید و سرد، سرد

و یا در جایی دیگر می فرمایند:

خوش باش که هر که راز داند        داند که خوشی، خوشی کشاند

برای درک بهتر، مصادیقی از قرآن کریم را نیز بیان می کنیم:

  • سوره مبارکه بقره آیه 10:
فی قُلُوبِهِمْ مَرَضٌ فَزَادَهُمُ اللَّهُ مَرَضًا وَلَهُمْ عَذَابٌ أَلِیمٌ بِمَا کَانُوا یَکْذِبُونَ

در دلهای ایشان بیماری (جهل و عناد) است. خدا بر بیماری آنها بیفزاید، و برای ایشان است عذابی دردناک، به سبب آنکه پیوسته دروغ می‌گفتند.

( طبق قرآن کریم، سنت های الهی تغییر پذیر نیستند)

  • سوره مبارکه التکویر آیه 7:

وَإِذَا النُّفُوسُ زُوِّجَتْ

و هنگامی که نفوس خلق همه با همجنس خود در پیوندند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا