آکاشیک و قدرت تفکر در آتوسکفیدرس های آتوسکفی

تمرین تجسم ذهن

یکی از مباحث مهم در آکاشیک و قدرت تفکر در آتوسکفی،تمرین تجسم ذهن است.

تمرین تجسم ذهن

عکسی از شخصی که دوستش دارید را جلوی روی خود به فاصله 35 الی 45 سانتی متر بگیرید و به دقت به آن عکس نگاه می کنیم. به شکلی که تعداد مژه و جزییات صورت که در عکس مشخص و واضح است را ببینیم و به خاطر بسپاریم. اولین نکته ای که توجه می کنیم دماغ است. که در اصطلاح به آن عدد طلایی یا نقطه ی طلایی می گوییم.

سپس چشمانمان را می بندیم و فقط دماغ را تجسم می کنیم. هیچ جای دیگر اصلا مهم نیست. (نکته: تجسم با چشم باز هم ممکن است) بعد از اینکه توانستیم دماغ را تجسم کنیم، سراغ حالت ابروها می رویم، سپس هم زمان ابرو و دماغ را باهم تجسم می کنیم، سپس چشم ها، لب، فرم صورت و موها به همین ترتیب اضافه می شوند. این تجسم ممکن است در بعضی افراد زمان بیشتر و در بعضی دیگر زمان کمتری طول بکشد. بعد از چهل روز تمرین این روند در ذهن کانال سازی می شود. در همه افراد بلااستثناء اتفاق می افتد.

تمرین تجسم ذهن یک شاخه گل طبیعی

این تمرین هرچه بیشتر انجام شود تمرین تجسم ذهن بالاتر می رود. بعد ها برای جاهایی که تجسم نیاز داریم کمکمان می کند. سپس همین تمرین را با یک شاخه گل طبیعی انجام دهید. گل به دلیل دارا بودن لطافت و نرمی و بُعد و بو، تجسم قوی تری را  می طلبد. اگر توانستید گل را تجسم کنید، تجسم شما به شکل قوی شکل گرفته است.

بعد از تمرین تجسم، زمان تجسم در اوج خواسته هایتان در چهار بُعد معنویت، سلامتی، روابط و ثروت در حالت آلفاست. IF ها و مغز انسان که همان تجسم است، بر روی فیزیک تأثیرگذارند. به تدریج بعد از مدتی تجسم در حالت آلفا، عوامل فیزیکی خواسته هایتان برای شما پدیدار خواهند شد و در واقعیت اتفاق می افتند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا