باور ها و اهرم رنج و لذت در آتوسکفیدرس های آتوسکفی

تشخیص باورها

یکی از مباحث مهم در باور ها و اهرم رنج و لذت در آتوسکفی،تشخیص باورها است. حال اینکه چگونه باورهایمان را تشخیص دهیم؟ باورها به شکل جملات در سطح ناخودآگاهمان وجود دارند. برای تشخیص باورها، هدف خود را در نظر بگیرید. برای مثال؛ یکی از اهدافتان خرید بی ام دبلیو است، اینگونه شروع می کنیم:

تشخیص باورها

“من می خواهم بی ام دبلیو بخرم” بعد از گفتن این جمله، به افکار خود دقت کنید. افکار از ضمیر ناخودآگاه نشأت می گیرند. “من می خواهم بی ام دبلیو بخرم، ولی اگر خریدم چشم می خورم. مردم فکر می کنند دزدی کرده ام. در کوچه و خیابان روی آن خط می کشند. اگر بی ام دبلیو بخرم چقدر رفاه خواهم داشت. همه مردم مرا نگاه خواهند کرد، مردم مرا تحسین می کنند”. بعد از تمام “ولی” ها، باورهای شما وجود دارد.

 زمان تغییر باور

حال که باورهای محدود کننده و یاری دهنده در رسیدن به اهدافتان مشخص شد، زمان تغییر باورهاست. در سطح خودآگاه باید خود را در معرض باورهای متضاد قرار دهیم. و در سطح ناخودآگاه تکنیک های خاصی وجود دارد. در ادامه تکنیک تغییر باور را برایتان به طور شفاهی توضیح خواهیم داد. در اینجا لازم است نکته مهمی را بیان کنیم. ظاهر زندگی دیگران را با باطن زندگی خود مقایسه نکنید.

سطوح IFهای هر خواسته ای، در هر جای جهان که باشیم، ثابت است. و رسیدن به خواسته ها و ارسال IF ها، به خوب یا بد بودن افراد بستگی ندارد، مانند فرعون، که ظالم و ستمگر بود، ولی IF های ثروت خوبی ارسال می کرد. ضعیف بودن IF های معنوی فرد، الزاماً دلیل ضعف IF های ثروت او نیست. هرکس در هر راستایی کنترل IF هایش را خود به دست دارد. ولی انسانِ کامل بین IF های ثروت، معنویت، سلامت و روابط تعادل برقرار می کند و هم راستا، به سمت جلو حرکت می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

wpdevs توسعه دهندگان وردپرس