احساسات و روش های هدف گذاری در آتوسکفیدرس های آتوسکفی

معنویت

یکی از مباحث مهم در احساسات و روش های هدف گذاری در آتوسکفی،معنویت است.

معنویت ارتباط با خداوند و قرار گرفتن در راه خداست. معنویت رأس همه چیز است. معنویت چیزی با ارزش در دل خود دارد که ما به خاطر آن به دنبال معنویت و یا هر چیز دیگری می رویم، و آن چیزی جز ایمان و احساسات نیست. قبل از توضیح احساسات یک مورد را با هم بررسی می کنیم. گفتیم IF ها از سطح خودآگاه و ناخودآگاهمان ساطع می شوند.

 IF های ساطع شده، به سه گروه دسته بندی می شوند:

  • IF های شخصی که مستقیماً با خودمان در ارتباط است.
  • IF های گروهک های کوچک یا انرژی تَبار (انرژی های جمعی یک مکان).
  • IF های جمعی یا سینِرژی، که در وسعت دید ما نیستند (در واقع مجموع تمام انرژی های تبار دنیا).

بحث سینرژی در معنویت

بحث سینرژی، بحث بسیار مهمی است. اینکه ما در چه عصر و قرنی زندگی می کنیم و سینرژی حاکم بر جهان هستی در قرن ما چه نوع سینرژی می باشد. اگر سینرژی عصر خود را نشناسیم، در بعضی مواقع کارهایی که انجام می دهیم متناسب با جهان هستی نخواهد بود. در نتیجه، آن کار به ثمر نخواهد نشست.

بنابراین امر به معروف ها و نهی از منکرها در سینرژی است که خود را نمایان می کنند و این نشان دهنده این است که نباید نسبت به جامعه خود بی تفاوت باشیم. ولی همانطور که قبلاً آموختیم، در ابتدا خودمان باید تغییر کنیم. نمونه عملی چیزی که به آن امر یا نهی می کنیم، باشیم. حال با این اوصاف علت اینکه چرا کودکان عصر جدید از کودکان عصرهای قبل تر هوشیارترند، برایمان قابل درک تر است. زیرا ضمیر ناخودآگاه نوزادانی که تازه به دنیا می آیند، تحت تأثیر و در معرض سینرژی عصر و قرن جدید هستند و به اطلاعات سینرژی قرن جدید دسترسی دارند.

حال این سینرژی و انرژی تبار درون خود چه دارند که تمایل به حضور در بعضی مکان ها را داریم و بعضی را نداریم؟ جواب چیزی جز احساسات نیست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا