ارتباطاتان ال پی NLP

نشانه ها و اقدام فیزیکی

   یکی از مباحث مهم در در آتوسکفی، نشانه ها و اقدام فیزیکی است. اگر در حال بالا رفتن به سطح بعدی باشیم، در زندگی با نشانه ها مواجه خواهید شد. نشانه ها به این معنی است که مسیرمان و IF هایمان درست است.

از نشانه های اینکه در مسیر سطح بالاتر ثروت قرار گرفته اید این است که برای مثال؛ اطرافیان شما در مورد درآمدهای بالاتر صحبت می کنند.  افرادی وارد زندگیتان می شوند، که از خودتان قوی تر هستند. رادیو و تلویزیون در مورد درآمدهای اقتصادی بالا صحبت می کنند . بعد از دیدن نشانه ها، اگر   ایده ای به ذهنمان بیاید یا پیشنهادی شود، ذهن آن ایده یا پیشنهاد را می پذیرد.  چون ذهن غنی تر شده، با وصل شدن به ایده ها و افکار سطح بالاتر، با افراد با پیشنهادات خوب پولساز یا ایده ها و افکار پولساز در زندگیمان روبرو می شویم .  آن وقت است که باید اقدام فیزیکی انجام دهیم. در حالی که وقتی سطحمان پایین تر بود، اگر کسی آن ایده را پیشنهاد می داد،بدون توجه به نشانه ها و اقدام فیزیکی آن را رد می کردیم . این هم یکی از نشانه های تغییر سطح است.

شرط رسیدن به سطح جدید:

رسیدن به سطح جدید شرط دارد. آن این است که تحت هیچ شرایطی به چگونگی کار فیزیکی فکر نکنیم. فقط توجه به نشانه ها و اقدام فیزیکی. به چگونگی فکر کردن اشتباه مرگباری است که خیلی از ما مرتکب آن می شویم. اگر به چگونگی فکر کنیم به هیچ عنوان به سطح جدید نمی رسیم . در سطح خودمان باقی می مانیم و درجا می زنیم. کار ما فقط و فقط فرستادن IF است. وقتی نشانه ها را دیدیم، آن موقع است که در حال عوض کردن سطح هستیم و کار فیزیکی خودش را نشان خواهد داد . آن وقت است که باید کار فیزیکی را انجام دهیم.

سوره مبارکه طلاق

خداوند در قرآن می فرماید:

  • سوره مبارکه طلاق آیه 3:

وَیَرْزُقْهُ مِنْ حَیْثُ لَا یَحْتَسِبُ وَمَنْ یَتَوَکَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ إِنَّ اللَّهَ بَالِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِکُلِّ شَیْءٍ قَدْرًا.

و از جایی که گمان نَبَرد به او روزی عطا کند. و هر که بر خدا توکل کند خدا او را کفایت خواهد کرد. که خدا امرش را نافذ و روان می‌سازد و بر هر چیز قدر و اندازه‌ای مقرّر داشته است. (و به هیچ تدبیری سر از تقدیرش نتوان پیچید).

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا