درس های آتوسکفیزیربنای نظری آتوسکفی

آزمایشات ماسارو ایموتو درباره ی تاثیر کلمات بر مولکول های آب

سال ها پیش شخصی بنام ماسارو ایموتو (Masaru Emoto) آزمایشاتی انجام داد که تاثیر کلمات بر روی مولکول های آب را نشان می داد.

در این مقاله از تیم آتوسکفی میخوانیم:

آزمایشات ماسارو ایموتو درباره ی تاثیر کلمات بر مولکول های آب

آزمایش بدین صورت انجام گرفت که مولکول های آب در محیط های مختلف و در کنار کلمات گوناگون قرار دادند. برای مثال آب را در محیطی که موزیک راک پخش می شد قرار دادند. سپس مولکول های آب را با دستگاه مخصوص بررسی کردند. متوجه شدند مولکول های آب شکل نا منظمی به خود گرفته اند.(البته ماهیت آب تغییر نمی کند). آب را در معرض دعا قرار دادند، باز هم مولکول های آب تغییر شکل دادند و همین طور در محیط های مختلف ادامه دادند. اشکال مولکولی آب را مشاهده کردند.
و باز هم آزمایشی دیگر، که به گفته دانشمندان اتفاقی بوده است، ولی ما می گوییم هیچ  چیز اتفاقی نیست.

بدین شرح که دانشمندان همانند انجام آزمایشات ماسارو ایموتو بر روی مولکول های یخ، در هنگام انجماد آب در فریزر یک سیب در کنار آب قرار می دهند و پس از انجماد وقتی با دستگاه های خاص شکل مولکول های یخ را مشاهده می کنند در کمال ناباوری عکس سیب روی یخ مشاهده می شود، یخ را شکسته و به تکه های مختلف تقسیم کردند و دوباره هر تکه را با دستگاه مشاهده کردند و متوجه شدند روی تمام تکه های یخ عکس سیب رؤیت می شود. در تحقیقات ماسارو ایموتو بر روی مولکول های آب، متوجه این مهم شدند:

چهار عامل موثر در مبحث تاثیر کلمات بر مولکول های آب:

1- نامه هایی که برای آب نوشته می شوند (جملات مثبت بر روی مولکول های آب،تأثیر مثبت دارد و مولکول های تشکیل شده از آب شکل منظم به خود می گیرند و جملات منفی اثر برعکس)

2- نمایش تصویرها

3- پخش صوت

4-خواندن دعا (وقتی روی آب دعا خوانده می شود مولکول های آب منظم ترین شکل 4 را به خود می گیرند، در دعا لفظ مهم نیست، حس درونی که دعا را می خواند مهم است)

این جمله از حضرت عیسی مسیح که می فرمایند:

” از کلام تو بر تو حکم می شود” مصداق همین مورد است.

آزمایش بر روی حافظه انسان

از طرف دیگر، دانشمندان دیگری در حال انجام آزمایشات بر روی حافظه انسان بودند که محل اصلی حافظه در بدن انسان کجاست. با کسب اجازه بر روی انسان هایی که دچار آسیب شده بودند آزمایشاتشان را شروع کردند. آنها با دستگاه های شوک الکتریکی خفیف به قسمتی از مغز شوک وارد می کردند. متوجه شدند که بعد از این شوک، مغز آنها به یک خاطره باز می گردد و در آن زندگی می کند. به همین ترتیب قسمت های دیگر را نیز دچار شوک می کردند. متوجه می شدند شخص به خاطره دیگری باز می گردد.

از این آزمایشات نتیجه گرفتند که حافظه انسان جایگاه خاصی ندارد و در تمام سلول های مغز پخش است. مانند عکس سیب که در کل بلورهای یخ پخش شده در بخث تاثیر کلمات بر مولکول های آب بود.

معجزه ی مولکول های آب

دانشمندان ثابت کردند که در سراسر جهان، از اولین روز آفرینش، که کل دنیا آب بوده است، هر موجودی که با این آب در ارتباط بوده، در حافظه تک تک مولکول های آب حک شده است. این آب دست به دست، از روز اول تا کنون که ما هستیم، بین تمام بشریت در جریان بوده است.

آب، همان آب است، باریده می شود، بخار می شود و دوباره باریده می شود و چیزی جز این نیست.حتی در موقع خشکسالی هیچ آبی از جهان هستی کم نمی شود و آب ها به جای دیگر می روند، (هیچ ذره ای در زمین نه نابود می شود و نه از جو خارج می شود).

بحث آب یک مبحث عمومی تر است.همین قانون برای اکسیژن و تمام گازهایی که با آن در ارتباطیم وجود دارد. حال اینکه آیا حافظه بشریت در جسم سیاه ثبت نشده است؟ و جواب قطعاً مثبت است. نکته مهم دیگر اینکه جسم پس از اینکه روح از آن جدا می شود. در دراز مدت تجزیه و تحلیل می شود و به سیستم جهان هستی باز می گردد. این سیستم با جسم سیاه در ارتباط است. با این تفاسیر آیا اجداد ما در اجسام اطراف نیستند؟!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا