درس های آتوسکفیمعجزه سوره های قرآن در آتوسکفی

علت نماز اول وقت

یکی از مباحث مهم معجزه سوره های قرآن در آتوسکفی،علت نماز اول وقت است. در به یاد می آوردید که در مورد دیدن نور خورشید از سطح زمین با هم صحبت کردیم. اینکه فکر می کنیم از خورشید تا سطح زمین پر از نور است. اگر همزمان از کره ماه به زمین و خورشید نگاه کنیم، خواهیم دید که خورشید یک ستاره کوچک است. بین خورشید و زمین، جسم سیاه وجود دارد و تاریک دیده می شود. پس چه می شود که ما از خورشید تا سطح زمین را پر نور می بینیم؟ ارتفاع لایه روز از سطح دریا، ماکسیمم 200 کیلومتر است.

هرچه خورشید بالاتر می آید، این لایه خود را واضح تر نشان می دهد. هوا گرمتر و خورشید براق تر می شود. این لایه در سطح بیرونی خود، دو لایه دارد که جابجا می شوند. وقتی لایه بیرونی به سمت زمین برمی گردد، نورهایی که داخل IF های فضا وجود دارد، را مانند ذره بین به سمت زمین جذب می کند. در این زمان است که در بهترین شرایط ممکن اکوسیستم جهان هستیم.

علت نماز اول وقت

هنگام پنج وعده اذان مسلمانان و خواندن نماز، از یک سو روی مداری که خداوند تعیین کرده است، به سوی قبله، قرار گرفته ایم. از طرف دیگر در حال جذب الکترومغناطیس های جو زمین هستیم. تشعشعات انرژی های پاک زمین را دریافت می کنیم. ذکر هایی می گوییم که این اذکار همه اش روی تک تک مولکول های ما تأثیر مثبت می گذارند و آنها را مرتب می کنند. هم چنین حسمان برای نماز خواندن، شایسته تر شدنمان است.

در نتیجه IF هایی که می فرستیم. قوی ترین IF های جهان هستی است، به این دلیل که علاوه بر اینکه خود در حال ارسال این IF ها هستیم، زمین و زمان نیز به ما کمک می کنند. هرچه از زمان اول وقت نماز دور شود، شدت این IF ها کمتر خواهند شد. به همین دلیل است که نماز اول وقت، ثواب بیشتری دارد و نفع آن تماماً به خودمان می رسد. اگر نماز واقعی باشد و ریشه شکرگزاری باشد دعای بعد از نماز یک بار کافی است. اگر به خداوند ایمان دارید، یک بار کافی است، بیشتر اصرار نکنید. یکبار دعا کنید و توکل کنید و ایمان داشته باشید و در ادامه IF بفرستید. اصرار، به معنی ناراضی بودن از شرایط است و اینکه در مسیر کفر هستید و خود نمی دانید.

موضوع دیگری که در دین به آن توصیه شده است و باز هم به نفع خود انسان است، بیدار ماندن پاسی از شب و در سحرگاهان است. دلیل قرآنی آن این است که فرشته های شب و روز در نیمه شب و وقت سحرگاه با هم حضور دارند. دلیل علمی آن این است که تمام انرژی های منفی روی زمین در نیمه شب و وقت سحرگاه از زمین گرفته می شود و انرژی های مثبت وارد زمین می شوند. که این باز هم به نفع خود انسان است و خداوند بی نیاز است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا