کسب و کار

برای خودتان کار کنید تا دیگران

چرا برای ثروتمند شدن باید برای خودتان کار کنید تا دیگران؟

برای ثروتمند شدن به دو نکته اساسی توجه کنید:

  1. میزان درآمد یا حقوق دریافتیتان
  2. ساعات کاری که در مقابل آن کسب درآمد میکنید.

که ارتباط این دو و تناسب آنها بسیار حائذ اهمیت می باشد.در این جا با توجه به علم آتوسکفی به نکاتی اشاره میکنیم که به چه میزان در روند کسب درآمد و کار شما موثر و ثروت آفرین می باشد.

  • رئیس خودتان باشید.
  • برای خودتان کار کنید
  • درآمد بیشتری دارید
  • تنوع در کسب و کارتان
  • انتخاب زمان و محل کسب و کارتان
  • حق انتخاب با شماست

رئیس خودتان باشید و برای خودتان کار کنید

مهم ترین عامل در ثروتمند شدن رئیس بودن یا رئیس داشتن است. تا وقتی که رئیس داشته باشید، شما برای کس دیگری کار میکنید و بیشترین سود هم عاید رئیس شما میشود در حالی که اگر بخواهید ثروتمند شوید ابتدا باید رئیس خود شوید تا صددرصد کار دست خودتان باشد.

در ابتدا استرس و سردرگمی و آشنا نبودن با کار و… را داشته باشید ولی مهم این است که برای خودتان کار میکنید و می توانید هر آنچه که ایده و خلاقیت دارید در جهت افزایش درآمد و بهبود کسب و کار خود، به کار بندید.

درآمد بیشتری دارید اگر برای خودتان کار کنید

زمانی که برای خودتان کار میکنید درآمد بیشتری دارید پس برای خودتان کار کنید تا دیگران! زمانی که درآمدتان ثابت و کارمندی است دیگر انگیزه ای برای تلاش بیشتر ندارید و یک زندگی روتینی را دنبال میکنید در حالی که استقلال در شغل ،ایجاد انگیزه بیشتر در شما می کند و می کوشید که با راهکار و خلاقیت، کسب و کار خود را ارتقاء بخشید و بر میزان درآمد خود بیافزایید.

تنوع در کسب و کارتان

شما میتوانید کار مورد علاقه خود را داشته باشید و در کسب و کارتان تنوع ایجاد کنید . روش ها تولید، فروش و بازاریابی، مشتری مداری و… منحصر به فرد خود را داشته باشید و خود و برندتان را ویژه و خاص کنید.

انتخاب زمان و محل کسب و کارتان

میتوان محل کسب و کار خود را متناسب با شرایط کاری نزدیکی یا دوری از محل سکونتتان، شرایط اقلیمی و بازاریابی و فروش و… سنجید و مکان مناسب را انتخاب کنید. همچنین میتوانید زمان کاری خود را متناسب با شرایط ایده آل خود تغییر دهید.

حق انتخاب با شماست

شما میتوانید مشتریان خود را انتخاب کنید ، می پرسید چگونه؟ با انتخاب نوع کالا یا خدماتی که ارائه میکنید، مکان کسب و کارتان و… به راحتی میتوانید مشتریان خود را انتخاب کنید و بازار هدف خود را مشخص و استراتژی فروش خود را داشته باشید و با خلاقیت بر درآمد خود بیافزایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا